Úklidové firmy-nabídka úklidových služeb a prací Most

Tyto stránky Vám představí prosperující úklidové firmy ve městě Most, které nabízí kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce. Poskytnou Vám pravidelný i nepravidelný úklid kanceláří v administrativních budovách, objektech, v průmyslových halách atd., včetně udržování čistoty venkovních ploch objektů podle zimního období. Nabídka úklidových služeb nabízí širokou škálu úklidových prací, všechny ve špičkové kvalitě včetně dodávky hygienických a dezinfekčních prostředků.

Úklidové firmy poskytují své služby ve špičkové kvalitě tak, aby uklízené objekty byly udržovány v čistotě a vždy ke spokojenosti klienta.

Pravidelný úklid, úklid komerčních objektů

Všechny tyto úklidové agentury mají ve své široké nabídce každodenní úklidové práce, respektive pravidelné úklidové práce. Popis prováděných úklidových prací a jejich intenzita jsou vždy vykonávány dle smluvních požadavků klientů. Pravidelný úklid – tím se rozumí nejenom každodenní úklid, jako je vytírání a luxování podlah včetně různých druhů podlahových krytin, vynášení košů a kompletní likvidace a třídění odpadů do kontejnerů, mytí schodů a výtahů, utírání prachu a ošetření nábytku leštěnkou, mytí umyvadel, WC, sprch včetně doplnění hygienických a dezinfekčních prostředků, umývání nádobí i kuchyní, atp., ale tyto úklidové práce je možné vykonávat i v pravidelných intervalech a to i několikrát denně, ale vždy je nutné tyto úklidové služby zahrnout do smluvního rozpisu prací. Do rozpisu úklidových prací je také možné zahrnout i úklid příslušných prostor budov, jako je údržba chodníků nebo parkovišť event. údržba zeleně. Tento systém úklidových prací lze využít i u privátních objektů.

Nárazový úklid, nepravidelný úklid a úklid na objednávku

Dále vám tyto úklidové agentury, mohou poskytnout i jednorázový úklid, kterého lze využít zejména při generálních úklidech, úklidech před kolaudací, úklidech po malování a po stavebních firmách. Nabídka úklidových prací také obsahuje úklid výrobních hal, technologických budov, podzemních garážových stání atd. Mimo jiné má úklidová agentura ve své nabídce např. jednorázové vyčištění skleněných ploch, k dosažení obnovy pevných ploch a k oživení zastaralé podlahové krytiny a ochraně proti oděru a ošlapu ošetření polymerními vosky, extrakční vyčištění koberců, čištění všech druhů žaluzií, mytí oken a fasád a to i za pomoci horolezecké, případně vysokozdvižné techniky. Úklidové firmy mají ve své nabídce kompletní úklidový servis jak pro komerční tak i pro privátní sektor.


Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Most

Tato česká úklidová agentura poskytuje úklidové služby a nabízí úklidové práce. Působí nejen v Mostě, ale na celém území ČR i v zahraničí. Poskytuje kompletní úklidový servis a to nejen v administrativních a průmyslových objektech jako je úklid kanceláří, ale úklidová služba provádí úklid i v soukromých budovách.

Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Most

Tato společnost je dceřiná společnost úklidové firmy D. I. SEVEN, a.s. a poskytuje kompletní správu budov a nemovitostí v Mostě. Poskytuje komplexní balíček služeb Facility management, Property management a Energy management. Facility management zahrnuje i úklidové služby a úklidové práce. Každá úklidová služba by však měla být vybrána spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu. Nabízí náhradní plnění.

Kontakt

Berní 2261/1 
Ústí nad Labem, 400 01

Tel.: +420 475 208 286
email:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Most

Úklidová agentura SIPADAN a.s. působí na trhu již od roku 2002, poskytuje kompletní úklidové služby, a je další prosperující úklidová firma ve městě Most. Poskytuje např. úklid kanceláří, mytí garážových stání a průmyslových hal, atd. Nabídka úklidových služeb a prací je nabízena v široké škále a prováděna vždy ve špičkové kvalitě ke spokojenosti klienta. Poskytuje odběr služeb – náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1 

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Most

Další úklidová firma, jejímž předmětem podnikání je kompletní nabídka úklidových služeb a prací poskytuje profesionální služby s kompletním hygienickým programem. Nabízí úklid kanceláří, praní koberců, voskování podlah polymerními vosky, mytí oken a fasád. Provádí úklidy před kolaudací, po rekonstrukcích a další úklidové služby a práce. Tato úklidová agentura nabízí mnoho garancí kvality a důkazem toho jsou kladné reference. Nabízí náhradní plnění.